5 czerwca 2019

O nas

Kancelaria Adwokacka adw. Eweliny Pietrusińskiej zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno osobom fizycznym 
jak i prawnym. Adwokat Ewelina Pietrusińska zajmuje się udzielaniem porad prawnych, reprezentacją przed sądami, organami ścigania i organami administracji.

Adwokat Ewelina Pietrusińska jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie uzyskała tytuł magistra prawa, broniąc pracy magisterskiej z zakresu prawa karnego.

Aplikację adwokacką odbyła w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bydgoszczy. W 2017 roku zdała egzamin adwokacki
z wyróżnieniem. Specjalizuje się w prawie karnym, rodzinnym, cywilnym i administracyjnym. Adwokat Ewelina Pietrusińska jest mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Bydgoszczy.

Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną i etyczną obsługę prawną, osobiste zaangażowanie, indywidualne podejście
i szacunek do klienta i jego sprawy.  Adwokat Ewelina Pietrusińska nie szuka rozwiązań uniwersalnych, ale takich które będą korzystne dla konkretnego klienta, w konkretnej sprawie, jednocześnie uczciwie informując o potencjalnych ryzykach lub konsekwencjach wspólnie podejmowanych decyzji. Będąc osobą, która wykonuje zawód adwokata z  pasją i jednocześnie wierząc, że świadomość prawna powinna być szerzona także wśród osób niezamożnych, regularnie udziela bezpłatnych porad prawnych.